• Gratis verzending vanaf € 50
  • Binnen straal van 10 Km persoonlijk bezorgd
  • Daarbuiten aan huis geleverd via PostNL

Hondenmand Monaco Taupe

  • Afritsbare hoes
  • Buitenhoes wasbaar op 30 graden
  • Verborgen ritsen

De Lex en Max “hondenmand Monaco” is aan de buitenkant heerlijk zacht, warm en ongelooflijk aaibaar. Deze grove...

Lees meer

Specificaties
  • Huisvesting:Mand
  • Merk:Lex & Max
€ 119,00 Inclusief 21% BTW
Op voorraad, direct verzonden, levertijd 1-3 werkdagen en afhankelijk van PostNL

Volledige omschrijving:

  • Afritsbare hoes
  • Buitenhoes wasbaar op 30 graden
  • Verborgen ritsen

De Lex en Max “hondenmand Monaco” is aan de buitenkant heerlijk zacht, warm en ongelooflijk aaibaar. Deze grove boucléstof is enorm populair en dus kan een Lex&Max hondenmand niet uitblijven.
De Lex en Max mand heeft stevige opstaande wanden. De wanden zijn dusdanig gevuld dat de hond er heerlijk tegenaan kan liggen of zijn kop er op kan laten rusten zonder dat het inzakt. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren als lekkere loungeplek voor uw royal pet.

• Materiaal: de volledig afritsbare hoes van de mand is gemaakt van 100% hoogwaardige kwaliteit Polyester. De open geritste hoes is voorzien van 5 compartimenten. Ieder compartiment heeft een eigen vulling.
• Sluiting: de hondenmand heeft 2 verborgen ritsen waardoor ze niet zichtbaar zijn en de hond er niet bij kan. Door de mand binnenstebuiten te draaien komen de ritsen tevoorschijn zodat de vulling eruit gehaald kan worden.
• Wasvoorschrift: de hoes binnenstebuiten wassen op 30°C.
• Vulling: schuim-granulaat
• Toepassing: hondenmand voor op de grond.
• Let op: draai de mand altijd eerst binnenstebuiten alvorens de ritsen te openen. Alleen zo kan de vulling eruit worden gehaald / erin worden gedaan.

Maat S:        70 x 55 x 20cm

Maat M:       80 x 65 x 20cm

Maat L:        90 x 70 x 20cm

Maat XL:   100 x 80 x 20cm

Maat XXL: 120 x 85 x 23cm

Gerelateerde producten

Nieuw in de webshop

Onze merken

Profine_zwart LogofuerPG_2 symply-brands-logo_1200x1200 images 0f65f77df35bc7cc4139dcdb5bce06390978e430 download TB_logo go-native red-mills-leaderLogo images (1) download (1) download (2) download (3) download 550x149 jarco SJEF_CUISINE_Logo download (4) download (2) laroy-logo-ddhome_200x131 download (5)

PetsYmotion dier & kado

iDEALpostnl